O stronie

O stronie

Ta strona powstała, aby pomóc Ci w otwarciu się na działanie Ducha Świętego. Doświadczyć żywej obecności Jezusa Chrystusa w Twoim życiu i narodzić się na nowo.

– posłuchaj kilku konferencji

– zaproś Jezusa do swojego życia

– przyjmij Ducha Świętego

Jezus żyje! Ty też możesz Go spotkać i doświadczyć Jego obecności.  Konferencje  które zamieściłem przede wszystkim Marcina Zielińskiego i ojca Witko rozbudzą wiarę w Tobie. Ja dzięki nim świadomie zaprosiłem Jezusa do swojego życia.  Wierzę, że i Tobie pomogą.

Nazywam się Janek. Jestem członkiem Kościoła Katolickiego w Archidiecezji Wrocławskiej we Wrocławiu. Od zawsze byłem wierzący.  Jednak dopiero  spotkanie i doświadczenia w czerwcu 2017 roku żywego Jezusa – zmieniło całe moje życie.

 

I rzekł do nich Jezus: Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu! Kto uwierzy i przyjmie chrzest, będzie zbawiony; a kto nie uwierzy, będzie potępiony. Tym zaś, którzy uwierzą, te znaki towarzyszyć będą: w imię moje złe duchy będą wyrzucać, nowymi językami mówić będą;  węże brać będą do rąk, i jeśliby co zatrutego wypili, nie będzie im szkodzić. Na chorych ręce kłaść będą, i ci odzyskają zdrowie M 16, 15-18

Jezus Syn Boży, Zbawiciel